Hyvä linkki kts:lle

158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sehän on toi *kotisivu*ihan alkutekijöissään,
yks tytst heiluttelee sinivalkost riepua jossain
ja toinen kuva on ..joku netistä pöllitty kuvituskuva..sample..?
Tottikselta menny jo kirjoituskyky?
Dyslexia vaan pahenee iän karttuessa.
sulkiko polliisi ne
edelliset kotisivut kun oli
niin rasistista vihakirjoitusta niissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


totuusvoittaaaina kirjoitti:

Katsoppa tuota

http://suurisanamies.simplesite.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu