Norja teki äskettäin kiistanalaisen karkottamispäätöksen muslimeista joilla on yhteyksiä ääriryhmiin. Näin kertoo yhdysvaltalainen Qpolitical news: http://qpolitical.com/norway-just-deported-824-muslims-every-american-needs-to-see-what-happened-next/
Tämän jälkeen väkivaltarikollisuus tippui 30%.
Aivan oikein, peräti 30%, ja kaikki se siitä hyvästä, että 824 muslimille annettiin lähtöpassit. Muslimien maahanmuuton lopettaminen kaunistaisi rikostilastoja kummasti.
Tämän jälkeen väkivaltarikollisuus tippui 30%.
Aivan oikein, peräti 30%, ja kaikki se siitä hyvästä, että 824 muslimille annettiin lähtöpassit. Muslimien maahanmuuton lopettaminen kaunistaisi rikostilastoja kummasti.
Vastaukset 6
Vanhimmat
suomessa on nyt n 300 äärimuslimia
ne vois panna ulos
mutta nyt meidän pitää elättää ne
meidän pitää elättää myös sellaisia elämäntaparikollisia kuin Sebastian Lämsä? Se on se Jyväskylän kirjastopuukottaja, joka sai taas tuomion uudesta väkivaltarikoksesta.
se Jyväskylän kirjastossa laittomalla teleskooppipampulla ja teräaseella riehunut elämäntaparikollinen kommunisti, nimeltään Arto Savolainen? Miksi sellaisia pitää suomalaisen veronmaksajan elättää, ja vielä maksaa alati paisuvat oikeudenkäyntikulutkin?
Hei!
Olen 59-vuotias opiskelijatyttöpoika Tampereelta ja olen aloittanut kuumat webcam- esitykset osoitteessa http://www.simple-sex.com/minnasmile. Minuutti maksaa vain 75 euroa.
Kaikki ovat tervetulleita katsomaan! Rekisteröityminen on helppoa, eikä vaadi sähköpostin vahvistamista. Löydät minut nimellä "minnasmile"
Näkemisiin! ;)
Koska terroristien kaa ei voi neuvotella, niin Norja päättää poistaa ne maastaan. Tämä esimerkki tulisi ottaa 1:1:een norjalaisilta meille. Ei kannata odotella Ruotsin esimerkkiä.
Tervetuloa Suomeen .Olemme varanneet uudesta Kalasatamasta lukuisia asuntoja käyttöönne .Rahasta ei tarvitse huolehtia pidämme teistä 100% huolen.Ottakaa laaja sukunne mukaan me autamme heitäkin.