Ok ehkä muutaki kuin fyysistä

Pakko myöntää näin parin vuoden päästä
8450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Minne menee

Äänestä

Pari vuotta meni tuon asian tajuamiseen?

Äänestä
  • Oon hidas mieas

    Äänestä

;D aha

Äänestä

Sä oo kyllä yks hidas hämäläinen noiden myöntämisies kanssa, mut parempi myöhään kuin ei milloinkaan ;)

Äänestä
  • Tätä löytyy geeniperimästäni savolaisen ja suomenruotsalaisen ohella

    Äänestä

  • IkavaeMieas kirjoitti:

    Tätä löytyy geeniperimästäni savolaisen ja suomenruotsalaisen ohella

    Oot sä just ulkomailla?

    Äänestä

its over.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IkavaeMieas kirjoitti:

Pakko myöntää näin parin vuoden päästä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu