Näille haluaisin sanoa,kun te soitatte lehtitilauksia asiakkaille kertokaa rehellisesti lehden tilaus -hinta ,kylkiäiset Minulle soittaja sanoi, saat ilmaiset lehdet ennen kaikkia kyllkiäisiä.sitä ja sitä. jonkun verran joudut maksamaan.Läjäytti hinnaksi 40€x4.Ällistyin ,sanoin en tilaa mitään.Puhelimen päässä poika vain läpätti kovalla äänelään ja löi luurin kiinni.Tämakö on asiakaspalvelua.Minulla meni maku koko lehden tilamiseen, joten en tilaa enään puhelimella minäänlaista lehteä.
Lehtitilaus
tympääntynyt
0
63
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1666378Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv952921Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?941816Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am431525Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91236- 131087
- 501049
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75973Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23968- 17960