Onko kyseisestä eläinlääkäristä kokemusta? Minkälainen on hintataso? esim. paljon on käyntimaksu?
Eläinlääkäri Pertti Valkama
5
1052
Vastaukset
- suosittelennnn
Erittäin hyvä ja edullinen!
- shaps
Mukava, asiantunteva ja kertoo sekä näyttää tarkalleen asiakkaille mistä toimenpiteestä on kyse. Vastaa asiantuntevasti kysymyksiin ja osoittaa välittämistä eläimiä kohtaan.
Itse vein reipas viikko sitten kissani Valkamalle tutkittavaksi, kun Kuopion Tuhatjalassa oli annettu diagnoosiksi virtsatientulehdus, joka ei lähtenyt toipumaan edes toisen antibioottikuurin jälkeen joka annettiin ensimmäisen loputtua. Tämä lysti tuhatjalassa maksoi minulle lähemmäs 800e.
Valkama tyhjensi kissan virtsatien ja huomasi kissalla olevan kasvain, joka on tehnyt etäpesäkkeitä virtsarakkoon ja näin ollen tullut virtsaamisongelmia. Tätä Tuhatjalassa eivät olleet viittineet tutkia kissastani vaikka kuulemma munuaisarvot olivat antaneet vihiä muusta ongelmasta kuin heidän päätellystä "virtsatulehduksesta".
Jouduttiin lopettamaan kissa, koska oli niin pahana kasvain. Antoi myös tulla kokeilemaan ja varmistamaan, että siellä on kasvain ja lopetus tehtiin sitten kun olin itse omistajana valmis. Ja tämä maksoi vaibn 63e, kertoo vähän, että kummassa paikassa välitettiin enemmän eläimen terveydestä kuin superveloituksista.
Eli siis, Valkamaa suosittelen. Mahti mies! - Chihua
Nostetaanpa tätä, netistä ei tietoa löydy, onnistuuko esim polvileikkaukset Valkamalla? Häntä on kovasti muuten kehuttu..
- 8807766544
Univet, Jan Räihä, Espoo. Kannata edes muita kysyä jos saat Janin asiallesi.... yksi parhaista ko. lajin operoijista maassamme. On tietenkin toinen asia se, että milloin kannattaa leikata ja milloin lopettaa.
- topiOksentaaTotuuden1
Vein kissan lonkkaleikkaukseen ja maksun jälkeen taluttelin kotio ciuhauta. Väittivät, että olisi kissa se talutettava, jota ihmettelin. Sama virma, elä osta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605173Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163447Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370