Meidän pitää harjoitella tätä telepatiaa

en osaa sitä vielä, mutta huomasin viestistäsi, että sinäkin olet sen havainnut.. morsetustako se oli?
12176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

morsetuksiesi kanssa.

Äänestä
  • :D ..

    Äänestä

se oli teletappiaa..

Äänestä

Homoja ja huoria. Ei saatana enempää tätä.

Äänestä

Harjoitus tekee mestarin.

Äänestä
  • No sanoppa muuta, mutta milloin nussitaan?

    Äänestä

  • putkee pakottaa :))

    Äänestä

Opetelkaa puhumaan sen ihmisenne kanssa.

Äänestä
  • Komppaan, turha täällä on vierailta kysellä koska nussitaan.

    Äänestä

  • Juurinoin kirjoitti:

    Komppaan, turha täällä on vierailta kysellä koska nussitaan.

    Ei tätä ollutkaan vieraille tarkoitettu, kohdensin sen juuri oikealle henkilölle telepaattisen viestin avulla.

    Äänestä

Toimin ihmisten ajatuksia lukemalla. Ensin luen ja sitten toimin. Olen ns nainen, joka vetää suut auki. Usein.

Äänestä

Piip haluttaa piip sukeltaa piip väliin piip piip himottaa kaunis piip

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teetäjatelepatiaa kirjoitti:

en osaa sitä vielä, mutta huomasin viestistäsi, että sinäkin olet sen havainnut.. morsetustako se oli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu