Äidiksi 28- ja 42-vuotiaana... Mielipiteesi? :)

Täällä kirjottelee 1967 syntynyt äiti, jonka lapset ovat syntyneet 1995 ja 2009. Vanhempi lapsista on tyttö ja nuorempi poika.

Kirjotteleeko tällä palstalla muita vanhempia? Minkä ikäsiä te olette ja minä vuonna syntyneitä lapsia teillä on?

Tehdään vähän galluppia!
155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nostan ketjua. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eevuska kirjoitti:

Täällä kirjottelee 1967 syntynyt äiti, jonka lapset ovat syntyneet 1995 ja 2009. Vanhempi lapsista on tyttö ja nuorempi poika.

Kirjotteleeko tällä palstalla muita vanhempia? Minkä ikäsiä te olette ja minä vuonna syntyneitä lapsia teillä on?

Tehdään vähän galluppia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu