Miten määrittelisit täydellisen ääliön?

Yksi sana: jyri
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Liioittelua, eihän kukaan ole täydellinen!
tosin:
Jumala tosin loi kaiken omaksi kuvakseen joten Jyri "pallihiki" Iwukki
voisi ollakin täydellinen..

Äänestä

Vähän niukanlaisesti sait kannatusta avauksellesi Johnnyboy, hehe.

Äänestä
  • Koska olet ääliönäkin yxi wajacki.

    Äänestä

Annetaan DanKetch/JohnnyBlazelle tähän viesti ihan säälistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DanKetch kirjoitti:

Yksi sana: jyri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu