Nyt ei jaksa linkittää

Kerron vaan että Iltalehti pullistelee erilaisista kamalista fennotoilailuista.
270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nii-iiin, nytkin oli fennot raiskanneet jonkun naisen Helsingissä.

Äänestä

Uskomatonta! Vai FENNOt joukkoraiskanneet jo???P?? Tämänkö takia te RKP:set niitä maahanmuuttajia tänne tuotte??

Suomalaisena naisena en IKINÄ aio RKP:n eriarvoistavaa ja rasistista politiikkaa hyväksyä! Nyt kyllä alkaa riittää. Ruotsi on

MAAILMAN RAISKAUSTILASTOISSA JO TOISENA- ETELÄ-AFRIKAN JÄLKEEN! Sitäkö oikeasti haluatte? Vai onko se miehinä niin helppoa nyökytellä ja hyväksyä se, että tänne tuodaan vain naisia raiskaavia rikollisia?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Fennoitsekin kirjoitti:

Kerron vaan että Iltalehti pullistelee erilaisista kamalista fennotoilailuista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu