vajaalla.mennäänaidosti

On vajakkien kruunaamaton täysvajakki, palstan täysvajakki. Siis miten voikin olla vajaista vajain, ei mitään täytettä aivojen oletussa olinpaikassa.
1861
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Hehe, noinhan se kyllä on, siis todella noin.

Äänestä
  • Niin tai voi olla että se on todella noin.

    Äänestä

  • kolme_pelleä kirjoitti:

    Niin tai voi olla että se on todella noin.

    Penis.

    Äänestä

  • SiivAri kirjoitti:

    Penis.

    Sinänsä ihan asisllinen kommentti, mutta ei liity liikenteeseen millään tavalla.

    Äänestä

  • Voi hyvänen aika kun markettien parkkipaikoilla lentää pöly ja hieno hiekka tuulen mukana aivan vaakasuoraan. Mutta pitäähän ne parkkialueet hiekottaa hyvin, että kitkapellet pääsee liikkeelle tasamaalla olevasta parkkiruudusta

    Äänestä

Osaat sinä ainakin kirjoittaa, ei se suju ilman aivoja.

Äänestä

Kaikkihan me sekaisin jollain tavalla ollaan. Onneksi en sentään niin sekaisin ole, että rouhisin paljasta asvalttia nastoilla kuukaudesta toiseen.

Äänestä
  • Nyt kyllä käyn vetäisemässä kunnolla hanskaan

    Äänestä

  • Ethän kuitenkaan suorita toimenpidettä ajaessasi autoa?

    Äänestä

  • Ei toi vajakki mitään autoa edes osaa ajaa. Se ajaa fillarilla.

    Äänestä

Tämä kyseinen täysvajakki on nykyisin "vajakit.hoitoon" nimimerkillä spämmäävä häirikkö, se on hoidosta tullut mutta mitään parannusta ei tapahtunut.

Äänestä
  • Ja sinulla on varmaan hyvät perustelut sille, että nimität minua häiriköksi.

    Äänestä

  • vajakit.hoitoon kirjoitti:

    Ja sinulla on varmaan hyvät perustelut sille, että nimität minua häiriköksi.

    Sitähän ei enää tarvii perustella, kaikki sen tietävät, olethan sen itse täysvajakki tuonut esiin.

    Äänestä

  • Niin just! pööö :DDDD

    Äänestä

Taas toi kopio vitunpelle1 kirjoittelee omia trollejaan. Itse en tuollaisiin alentuisi. Taitaa olla aivan yhtä vajaa kuin kohteensakin, ellei jopa vajaampi.

Äänestä

Alkaako kiristää pipoa? Rekkaa nimimerkkis rakas palstalainen ;)

Äänestä
  • Kerrohan miksi mielenterveysongelmaisten vuoksi pitäisi rekisteröityä? Eikö tärkeämpää olisi saada heidät asialliseen hoitoon?

    Äänestä

  • vajakkeja.riittää kirjoitti:

    Kerrohan miksi mielenterveysongelmaisten vuoksi pitäisi rekisteröityä? Eikö tärkeämpää olisi saada heidät asialliseen hoitoon?

    Haista sinä håmå iso PERCE

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vitunpelle1 kirjoitti:

On vajakkien kruunaamaton täysvajakki, palstan täysvajakki. Siis miten voikin olla vajaista vajain, ei mitään täytettä aivojen oletussa olinpaikassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu