Käyttääkö täällä kukaan jotain seksilelua pidempiä aikoja, arkiaskareissa, treffeillä tai jopa töissä?
Itselläni on tapana pitää pientä anustappia usein jos olen kevyellä kävelyllä tai teen kotitöitä. Töihin en ole vielä uskaltautunut se sisässäni. Se kiihottaa minua valtavasti ja olo on nopeasti niin pakottava, että on pakko joko hoidella itseni tai pyytää miestäni tekemään sen puolestani. Kostun todella märäksi nopeasti. Olen käyttänyt myös ns. dildohousuja, mutta ne eivät ole yhtä mukavat kuin pieni tappi pyllyssä. Ehkä siinä on se tuhmuustekijä kanssa.
Onko muilla täällä palstalla vastaavia kokemuksia?
Seksilelu sisälläni pidempiä aikoja
13
4951
Vastaukset
- ainapanettaa
Mulla on samoin pieni tappi, jonka olen kerran ottanut töihin mukaan. Se oli niin älyttömän kiihottavaa, että otin sen pois parin tunnin päästä. Koska töistä ei tullut enää mitään =) Se on kuitenkin vähän hankala. Runkkasin kyllä hulluna vessassa.. Samoin mulla on ollut pallo pimpassa, helmet pimpassa ilman pikkareita hameen kanssa jne.
- ainapanettaa
Eihän sitä tiedä, jos vaikka oltaiskin...
- waitwat
Transu ?
ihana nainen
- Parinpallot
Vaimo pitää geisha kuulia aina silloin tällöin ja se kiihottaa jopa minua miehenä.
Monesti kun ollaan tanssimassa niin hänellä on pelkästään semmoiset irtokuulat ja kerto et jos on oikein kiihottava tanssi niin kostuu et jos ei olisi pikkaria ei vois pitää niitä sisällä. Myöskin uimahallissa uidessa ne tuntuu hänestä hyvälle. Ite miehenä kerran kokeilin anuksessa vaimon geishapalloja joissa on toiset pallot toisen sisällä ja kävellessä ne tuntu ihan jännältä ja taisi sekin tehä hyvää kun oltiin molemmat lenkillä ja tiesin et molemmilla on jotain sisällä.- Anonyymi
No et varmaan oo laittanut anukseen irtokuulia.. Älkää laittako mitään, missä ei ole jokin turvaosa karkaamista ajatellen.. Tai äkkiä olette jossain päuvystyksessä nolona, et et saa pois mitä oot laittanut..
- miekkonen31
minä pidän silloin tällöin anustappia käydessä kaupassa, lenkkeillessä jne. koko näissä on 3-4,5 cm. kotona käytän jopa 6cm paksua tappia telkkaria katsellessa, koneella istuessa, siivoillessa jne. harkinnyt olen pumpattavaa tappia, mutta vielä ei ole sitä tullut hommattua. jotenkin niin kiimainen olo sen ollessa pepussa ja myös tyttöystäväni tykkää :)
- lissucd
Tulee useinkin pidettyä tanssihousuja .. ulkonaliikkuessa ..töissä..tansseissakin.. ja tietenkin kotona ..
- hiostaako
Ajatus on miellyttävä, mutta eivätkö ne ole kovin hiostavat?
- neilikkapillu
Minä laitoin kauppareissulle vibraattoorin jossa klitoriskiihotin sisääni. työnsin sen sisään, kiihotin paikalleen ja tiukat pikkuhousut päälle ja pysyi sisällä. housut päälle ja kauppaan. en olisi uskonut kuinka monta orgasmia peräkkäin voi alkaa tuntua jo fyysisenä kipuna ja pahalta mutta eipä sitä voinut ihmisten ilmoilla pois ottaa..itku meinas tulla kun en kaupan kassalla tiennyt kuinka pain olla ja kaikki varmasti arvasivat,
Anustappi on paikoillaan monta kertaa viikossa duunissa, joustavaa kullirengasta käytän aina. Kun lähden ulos laitan sellaisen hopeisen paksun kullirenkaan ja sellaiset munasuojakuppistringit. Pullottaa hienosti ja kalu ei mee lahkeeseen sykkimään.
- remotekontroll
Laitoin kauko-ohjattavan värisevän kuulan pilluuni ja vaippahousut päälle ja läksin kauppareissulle. Kauko-ohjaimen jätin kotiin. Oivoi, etten pahemmin sano! Voi olla, että kassajonossa katselivat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3564135Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1303652Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92381Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei92213Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1471845- 1181769
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181748Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241389Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1511038Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79915