Toivottavasti se sun kaveri osaa pitää

suunsa kiinni tietyistä jutuista ;D
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onko ninnukka taas vähän hiprakassa? Vuosia sitten tapahtuneiden asioiden muistelua ja niin edespäin.

Äänestä
  • en ole mikään ninnukka. tutkituta pääs

    Äänestä

  • enkähiprakassa kirjoitti:

    en ole mikään ninnukka. tutkituta pääs

    No Niina sitten. Susta on tullut vähän äkäinen. Vieroitusoireita sidukasta?

    Äänestä

  • perussettiä kirjoitti:

    No Niina sitten. Susta on tullut vähän äkäinen. Vieroitusoireita sidukasta?

    No eipä ole Niinakaan

    Äänestä

  • nytkylläerehdyt kirjoitti:

    No eipä ole Niinakaan

    No voi harmi, juuri kun heräsi toivo, että se olisit sinä täällä palstalla.

    Äänestä

Ei osaa, se kerto jo kaiken oleellisen sinusta!

Äänestä
  • No hän tuntui kyllä ymmärtävän minua kun kerroin mistä on kyse,

    Äänestä

Kuka kaveri? Riippuu siitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyllämäluulisin kirjoitti:

suunsa kiinni tietyistä jutuista ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu