KAIKILLE ulkomaalaisille lukukausimaksu

STOP Suomen veronmaksajien hyväksikäytölle.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja suomenruotsalaisille, hehän ovat ultiksia.

Äänestä
  • Joo ja savolaisille. Ne ovat mongoleja.

    Äänestä

Turha on väittää, että ilmaisella koulutuksella saadaan korkeatasoisia opiskelijoita Suomeen, enempi ne on kehitysmaista tulleita huonoin perustiedon.

Äänestä

On mielenvikaista kustantaa ulkomaalaisten opiskelua. Yhtä hullua kuin paperittomien terveyspalvelut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kdjdf kirjoitti:

STOP Suomen veronmaksajien hyväksikäytölle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu