Somalit raiskaavat Persuille ison jytkyn?

http://www.viikonloppu.com/?p=79733

Sivun lopussa on äänestys, että haluatko somaleiden raiskaavan jatkossakin vai et?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyyssärien ON MAKSETTAVA korvaukset raiskatuille, JA EHDOTTOMASTI omasta pussistaan !!!

MUUTEN EI NE MIELIPUOLET eivät ala järkiintyä !!!

ME muut veronmaksajat olemme jo alusta alkaen tajunneet, ja vastustaneet tuota AIVAN JÄRJETÖNTÄ meininkiä, ja ETUKÄTEEN sanoneet,-mitä tulee tapahtumaan- niin hyyssärit VAIN IRVISTELEVÄT ja syyttävät rasistiksi KAIKKIA JÄRJEN PUHUJIA !!!

JOTEN MINÄ VAADIN- että JÄRJEN PUHUJIEN VERORAHOISTA EI MAKSETA,.-vaan hyyssärien palkasta ON LEIKATTAVA KORVAUKSET MUSLIMIEN UHREILLE !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IsompiJytky kirjoitti:

http://www.viikonloppu.com/?p=79733

Sivun lopussa on äänestys, että haluatko somaleiden raiskaavan jatkossakin vai et?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu