http://kuntonyrkkeilylohja.fi/
Tervetuloa kokeilemaan hauskaa ja tehokasta liikuntamuotoa!
Kuntoilu on elämäntapa. Mikäli tavoitteenasi on laihtuminen tai vaikkapa lihasten kiinteyttäminen, me autamme. Palvelemme kaikkia, jotka haluavat oppia nykyaikaisia kuntoilumuotoja ja ovat sitä mieltä, että heidän kehonsa ansaitsee asianmukaista huomiota ja huolenpitoa, tai niitä jotka etsivät paikkaa, jossa on mahdollista toteuttaa erilaisia fyysisiä toimintoja. Tarjoamme kuntonyrkkeilyä kaiken ikäisille ja kokoisille ihmisille. Treenaa omassa tahdissa ja omien fyysisten mahdollisuuksiesi mukaan.
Kuntonyrkkeily Lohja
LoKo
1
128
Vastaukset
- Joska
Hyvät treenit!! Suosittelen lämpimästi! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261710
- 1051205
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381071- 49979
- 128877
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni51870Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v240848Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?70745Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla178729Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu55719