Tori.fi boikottiin

azxaz

Tori.fi on täysin kelvoton paikka, jos jotain ilmoittaa niin säännöt ovat niin tiukkoja että täysjärkinen saa useita kertoja laittaa ilmoitusta uusiksi, on osastoja missä jopa määrittelevät minimi hinnan, sairasta touhua.

4

366

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • persepaikka

      Ompa omituinen tori jos hinnatkin määrää, natsi meininkii

    • Anonyymi

      Tori.fi on epärhellinen palvelu, joka edistää rikollisuutta, siellä voi vapaasti ilmiantaa myyjän aiheettomilla ilmiannoilla, eikä tori tarkasta ilmiantojen paikkaansapitävyyttä ,lisäksi tori poistelee huvikseen ilmoituksia jotka ihan asiallisia myynti ilmoituksia, lisäksi olen myös kokenut että tori ylläpitäjät voivat uhkailla myyjää ilma kunnollista syytä, poistavat korotettuja ja maksettuja ilmoituksia ym... näin siis tienaavat aina enemmän, kun myyjä joutuu ilmottamaan kohteen uusiksi ja maksamaan mahdolliset korotuksetkin uusiksi, näin tori siis tienaa epärehellisesti myyjän kustannuksella koska myyjä joutuu uusimaan ilmoitukset ja ylläpitämään niitä tuplakustannuksin.

    • Anonyymi

      Tori huom. OLI joskus kelpo kauppapaikka. Ei enää. Ei edes myyjä saa yhteystietojaan laittaa. Jotkut vatipäät johtaa toria nykyään.
      Irtisanoin torin käyttäjätunnukset kun meni tuollaiseksi.

      • Anonyymi

        Kaiken lukemani jälkeen en ihmettele.Torimaa.fi kasvaa kauppapaikaksi juuri nyt. Hyvä että on tulossa uusi paikka. Törkeää tuo torin huijaaminen jossa vähentynyt ilmoittelu ,piilotetaan sotkemalla esim. Ostetaan ilmoituksiin myydään ilmoituksia.Joten ei ihan kaikki intiaanit ole kanootissa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      137
      1303
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      148
      1061
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      67
      835
    4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      51
      648
    5. 60
      641
    6. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      531
    7. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      30
      523
    8. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      39
      507
    9. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      503
    10. Kyllä mulla on kovasti tunteita sinuun

      Rakkautta, intohimoa, välittämistä, hellyyttä jne.
      Ikävä
      16
      487
    Aihe