Se sun työkaveri sanoi silloin kun tavattiin että

ollaan tarkoitetut toisilemme, kun meille tapahtui molemmille se eräs juttu. Sen oli tarkoitus olla leikkiä, mutta oikeasti ajattelinkin silloin niin..
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No sun täytyy ottaa yhteyttää siihen mun työkaveriin.

Äänestä
  • Ei kun se sanoi meistä että ollan tarkoitetut toisillemme. En siitä työkaverista ollut kiinnostunut.

    Äänestä

Mikä juttu tapahtui?

Äänestä

Niin. Milloin sitten tapasitte, vuosi?

Äänestä

Ai niinkö sanoi? Miksi et sanonut sitä mulle miksi vain itseksesi ajattelit?

Äänestä

Aika mukava työkaveri kun noin suoraan sanoi, itsekkin tarvitsisin rohkaisua. Kuuntelen töissä ihmisten puhetta josko saisin vihjeitä ja joskus ne mahdolliset vihjeet tuntuvat hyvin tosilta mutta ei niistä voi tietää ovatko totta vai omaa kuvittelua.

Äänestä

Mitä meille sitte tapahtu?

Äänestä
  • Huonosti kävi..

    Äänestä

että takkaan komia tuli ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MieheltäNaiselle_ kirjoitti:

ollaan tarkoitetut toisilemme, kun meille tapahtui molemmille se eräs juttu. Sen oli tarkoitus olla leikkiä, mutta oikeasti ajattelinkin silloin niin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu