MIELISAIRAAT modet

Hevostalli.net

Siellä "Raviurheilu"-keskustelufoorumilla tärähti vuoden pituinen kirjoitusbanni yhdestä lauseesta, jollaisia kyseisen palstan vakiohaukkujat kirjoittelevat sinne jatkuvasti ilman mitää bannia.

Keskustelijoiden kannalta on ikävää, että mielisairaat henkilöt moderoivat kyseistä palstaa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mene jonkun anonyymiproxyn kautta, uudella tunnuksella.

Äänestä
  • Siellä on proxyesto.

    Äänestä

  • Voivat estää vain ne, jotka ovat listoillaan. Kaikki eivät ole.

    Äänestä

  • TestaileUseita kirjoitti:

    Voivat estää vain ne, jotka ovat listoillaan. Kaikki eivät ole.

    Ai voivat estää vain ne proxyt, jotka ylläpitäjä on nimennyt itselleen?

    Äänestä

Veikkaan, että modet siellä vetää huumeita ihan sikana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MistäOvatKaranneet kirjoitti:

Hevostalli.net

Siellä "Raviurheilu"-keskustelufoorumilla tärähti vuoden pituinen kirjoitusbanni yhdestä lauseesta, jollaisia kyseisen palstan vakiohaukkujat kirjoittelevat sinne jatkuvasti ilman mitää bannia.

Keskustelijoiden kannalta on ikävää, että mielisairaat henkilöt moderoivat kyseistä palstaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu