Koiran jätökset

Häiritseekö ketään muuta Mäntsälässä kuin minua koirien paskat kävely teillä niitä on joka puolella jopa keskellä kävely tietä hemminpellon alue sekä koskenrannan alue on ainakin kauheita, pirusti tyhmiä koiran omistajia. koiravero takaisin niin sillä voisi palkata paskan kerääjiä.
4168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Meidän koira tekee asiansa ojaan.

Äänestä

Kakkapussi omistajalle taskuun valmiiksi ja vieköön kotia jätökset. Jos ei ihminen saa kuseskia
yleisellä paikalla, niin miksi elukat sitten saa?. Sakko myös eläintenomistajille.

Äänestä

anoppia häiritsee ilmoittele jos haluat yhteystiedot niin voitte puhua kakkajutuista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voivoi kirjoitti:

Häiritseekö ketään muuta Mäntsälässä kuin minua koirien paskat kävely teillä niitä on joka puolella jopa keskellä kävely tietä hemminpellon alue sekä koskenrannan alue on ainakin kauheita, pirusti tyhmiä koiran omistajia. koiravero takaisin niin sillä voisi palkata paskan kerääjiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu