Ufo-luotsi kekek-kekek

Sopiiko sinulle ja muille kaltaisillesi, että alamme täyttää rajatiedon ufo-sivustoa Raamatusanalla.
Ethän sinä peitä kirjoituksiamme sitten. Ethän?
Olen valmiudessa kun lupaat, että kirjoituksemme säilyy kaikkien luettavina.

kekek-kekek
16.9.2014 15:07
Oli viime yönä sellainen hallusinaatio että joku repii peittoa päältä. Ensin jalkopäästä sitten toisesta päästä. Asun yksin ja ovi on aina lukossa, niin mikään oikea luonnollinen olento ei asialla voinut olla.

Epäufouskovaisena en tietenkään syytä asiasta humanoideja. Koska en usko kummituksiin en syytä asiasta kummituksiakaan.

Hallusinaatio siis.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi sinä onneton vatipää puhut itsestäsi aina monikossa?

Äänestä

Sorry, mutta Jumalan &kumpp. henkivallat siellä vaan koettelee ja kiusaa, niin kuin ovat juuri tässä viimeisimmässään vessapaperiennustuksessaan sanoneet jotain, että mm. ateistilta puuttuu alaleuka. No, ovat kiusanneet ja kiduttaneet minua ja yhtä parasta ystävääni, viemällä meiltä kaiken täyden tunnon, että meillä ei ole enää selkärankaa, tämän tekivät vielä yli 100%:lle selkäinvalidille, jolla on alaselkä kääntynyt täysin päinvastaiseen suuntaan, tulivat viemään loputkin sitten siitä terveestä selästä. Tällälailla ovat kiusanneet ja kiduttaneet meitä kuin ikuisesti siitä lähtien, kun typerän profetiansa ilmoittivat (täällä jollain sivustoilla sell. "Ateisti, älä avaa tätä linkkiä"). Älä avaa äläkä lue sitä, jospa sitten pääsisit helpommalla, taistele kaikin tavoin elämästäsi, katsos mekin olemme aina ystäväni kanssa kristittyjä, mutta silti Jumala kumpp. kohtelee meitä kuin deletoitavia vihollisiaan, He ovat ainoat, oikeat ja todella erittäin, äärettömän vaaralliset (jopa hengenvaaralliset) viholliset kaikille, jotka eivät Heidän uskoaan ja asioitaan ota, hyväksy ja noudata. Taistelemme kaikin tavoin kristittyinä ihmisoikeuksin Heidän pilipali mielivaltaista ja -puolista valtaansa vastaan, jossa syyttömille tehdään kaikenlainen kärsimys, ihan vaan heidän hubaansa, usko pois, näin on ja ollut on jo viim. n. puoli vuotta. Pakene ja taistele, sydämemme on aina sellaisten rehellisten puolella, jotka eivät ala Hullun Jumalan &kumpp. valtaan.

Äänestä

Ehdotuksesi on suomi24-sääntöjen vastainen. Suomi24:n UFO-palstalla tulee keskustella UFOista ja UFO-sieppauksista, profetiapalstalla profetioista ja ennustuksista.
Jos siis joku haluaa keskustella täällä UFO-kirjasssa esitetystä ennustuksesta, hänen kirjoituksensa on aivan oikeassa paikassa.
Mutta jos joku rupeaa tekemään raamatullista lähetystyötä UFO-palstalla, hänen kirjoituksensa on väärässä paikassa, ja hän rikkoo suomi24:n sääntöjä.
Suomi24:n palstat ovat AIHEENmukaisia, eivät kirjoittajien MAAIMANKATSOMUKSIEN mukaisia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tehdäänködiili kirjoitti:

Sopiiko sinulle ja muille kaltaisillesi, että alamme täyttää rajatiedon ufo-sivustoa Raamatusanalla.
Ethän sinä peitä kirjoituksiamme sitten. Ethän?
Olen valmiudessa kun lupaat, että kirjoituksemme säilyy kaikkien luettavina.

kekek-kekek
16.9.2014 15:07
Oli viime yönä sellainen hallusinaatio että joku repii peittoa päältä. Ensin jalkopäästä sitten toisesta päästä. Asun yksin ja ovi on aina lukossa, niin mikään oikea luonnollinen olento ei asialla voinut olla.

Epäufouskovaisena en tietenkään syytä asiasta humanoideja. Koska en usko kummituksiin en syytä asiasta kummituksiakaan.

Hallusinaatio siis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu