kusipäät keskeytti heti terhon puheen

kun vähänkään kritisoi maahanmuuttoa sitte jotku peräreikäpuolueet puhuu että isis islamisteja suomi täyteen heti alkoi vituttamaan!!!!!!!!!!!!!!
22<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Cockareiden tentti???

Äänestä

Nasima pääsi taas Perussuomalaisen kimppuun.

Äänestä
  • Nasima on rasisti koska syytti perussuomalaisia yleisesti rasismista ja sitä minä en hyväksy! Mikä vittu siinä on että heti jos ei tykkää mamutuksesta niin on rasisti vittu että vituttaa saatana tuop toivolaki vaikka on mukamas "mies" niin on niin käsittämätön kukkahattu täti ettei kukaan perkele!

    Äänestä

  • psallways kirjoitti:

    Nasima on rasisti koska syytti perussuomalaisia yleisesti rasismista ja sitä minä en hyväksy! Mikä vittu siinä on että heti jos ei tykkää mamutuksesta niin on rasisti vittu että vituttaa saatana tuop toivolaki vaikka on mukamas "mies" niin on niin käsittämätön kukkahattu täti ettei kukaan perkele!

    Eihän tuo Toivola mikään mies koskaan ole ollutkaan,homohan se on.

    Maahanmuuttovastainen ei ole sama asia kun rasisti. Maahanmuuttovastaisuus tarkoittaa sitä,että Suomalaiset on Suomen rakentaneet ja suomalaiset siitä myös on etuoikeutettuja
    nauttimaan paremmin kun ne, jotka tulevat Suomalaisten valmiiksi rakentamaan maahan.

    Vihervasemmisto on kanssani juuri päivastaista mieltä tästä asiasta.

    Äänestä

Terho tunki sirkuspellelle jauhot suuhun!

Äänestä

mitä stadin pelle HARKIMO tekee tuolla...???

Äänestä

Kokoomusiboy oli jo heti kättelyssä tviittihuipulla, vaikka ei ole vielä aukaissut edes suutaan.

Äänestä
  • Harkimomies, ei boy siis.

    Äänestä

koko tentti on vitsi. raadissa vihreä ja kokkare keskeyttämässä torvellaan Terhon (ainoan viisaan puheet)

Äänestä
  • Nimenomaan niinhän tuo näyttää olevan 5/5 kommentti rispektiä hemmetisti!

    Äänestä

Raptorin pelle rkpläisenä on jo naurettavaa

Äänestä
  • Näyttää olevan aivan kuutamolla tuolla.. kummia sekakäyttäjiä ne tuonne studioon päästää.

    Äänestä

Urpilainenhan on innokkaana. Olisipa ollut edellisessä eduskunnassakin.......

Äänestä

Terho loistaa ja selätti törkeät keskeyttäjät. Kokoomus tilasi twitter äänestyksen siitä, kuka pärjää tentissä. Kokoomus ei halua maalaisten tai vanhusten äänestävän, eikä myöskään kokoomuslainen mtv3. Siksi kaulaton Harkimo johtaa.

Äänestä
  • Minä en ole mikään persu,mutta kyllä minun pisteet menee Sampo Terholle.
    Persuilla on hyvää porukkaa ,parempia mitä Soini koskaan.
    Matti Vanhanen on asioista perillä,mutta tuo ulostuonti on hidasta,niinkuin aina on ollut.

    Tuo Li Andersson on kyllä rasittava,huutaa kun kojootti kaikkien päälle.

    Äänestä

  • Li heiluu tuolissaan kuin vähämielinen.

    Äänestä

leuaton sössö harkimo on stadian paras pelle ja klouni... SE kuka äänestää klounia narrikseen ?? heheheheheheh pitää toimittaa oitis mielentilatutkimukseen

Äänestä
  • Kyllä harkimoa äänestää kaikki ne kenelle kiekon katsominen on ainoa asia elämässä. Siis jotkut vajakit.

    Äänestä

leuaton yksinpurjehtija ( lue= yksinrunkkari ) Harkimo päpäisee koko stadin taas kerran

Äänestä

Sampo Terho ainoa täysipäinen!!!

Äänestä

Sampo tahkoaa ääniä persuille omalla levollisella tietämyksellään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyrpiintynyt kirjoitti:

kun vähänkään kritisoi maahanmuuttoa sitte jotku peräreikäpuolueet puhuu että isis islamisteja suomi täyteen heti alkoi vituttamaan!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu