Mopoilijat ajaa kahta kolmea rinnan ja jatkuvasti etupyörä irti tiestä, tämmösiltä RÄKÄNÄLLEILTÄ mopot pois ja tutit tilalle, entä sitten kun mopo karkaa auton keulaan onko autoilija syyllinen jos räkänälli loukkaantuu.
Räkänällien mopot keula ilmassa kiikassa.
säännöt
596
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vaikuttaa aikamoista harjoittelua ja osaamista vaativalta tempulta tuollainen. Heppoisella mopedilla tempaistaan etupyörä ilmaan, ja kolmea rinnan ajetaan huonokuntoista tiestöämme pitkin rekkojen joukossa. Tuommoisen näkemisestä voisi vaikka maksaa pääsylipun jonnekin.
Toivottavasti reippaat pojat jaksaa jatkaa harjoitteluaan, ja pitää vaikka kesä-heinäkuussa näytöksen jossain paikassa. Parempihan tämä on kuin se, että ne vetäisi salaa hasaa ja tinneriä jossakin autotallissa.
antaa poikain mopoilla vaan.
Eiköhän ne kaverit säikähtäis aika hyvin ja jäisvät tärisee, kun yks temppuileva räkänälli liipasisi ittesä rekan paripyörien väliin, temppuillessaan väärässä paikassa väärään aikaan. Hiljenisi kylä hetkeksi ja olisi taas yksi henkensä kaupalla temppuilija vähemmän.
Mitäpä siitä säikähtämään. Kaikkihan sen riskin tietävät ja tiedostavat. Ja onhan noita liipaisuja tapahtunutkin.
mauri mauri..