Paikallisjuna ajoi huomattavaa ylinopeutta vaidealueella 18.3.2015 klo 14:58 Hyvinkäällä. Asiaa on piiloteltu jo monta päivää. Tutklntaryhmässä on kaksi Psykologia. Että silleen. ILtalehti.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Huono juttu, herää kysymys missä on vika.
Herää kysymys onko yksityisyyden suoja liian vahva, kun kyseessä on isojen ihmisjoukkojen kuljettamiseen tarkoitetun ajoneuvon kuljettajan mielenterveys ja lääkärin velvollisuus tehdä ilmoitus siitä työnantajalle ???
Että silleen
Eikö JKV ollut päällä vai eikö toiminut? Senhän tuollainen juurikin pitäisi estää.
No sitäpä ei kerrota eikä paljon muutakaan. Alkaa mennä luotto noihin joukkokuljetusvälineisiin tällä menolla. Että silleen.
Juu. Eipä tässä kannata pian muuta kuin pitkospuita kulkea. Eikä suomen tieverkon rapistuessa varmaan muuta voikaan. Kaipa sittenkin tulee karhu ja syö. Mutta positiivisella asenteella pääsee pitkälle!
Luultavasti kuskilla oli masennustila, niin halusi saada vähän vauhtia elämään.
Oliko kulttuurivahvistus ajamassa? Siellähän ei tunnetusti ole niin väliä millä nopeudella ajaa?
Hyvinkäällä hyvin kää. Muualla voi käydä kalpaten.