USA on äänestetty maailman paskimmaksi maaksi ja sen kansalaiset maailman tyhmimmiksi.Jenkit ovat ylensyöneitä tyhmiä sikoja.
USA on maailman persereikä!
PutinRulaa
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
On äänestetty näin MISSÄ? Ilmeisesti Puistolan viimeisen kansandemokraattisolun kokouksessa, jossa oli enää kaksi kännistä osallistujaa?
No juuri siellä.Sinäkö se toinen osallistuja olit? Olin niin kännissä etten muista mitään mutta hyvinhän me äänestettiin.
Minä en osallistu luuserijengin kokouksiin, joten olit sitten siellä yksin? No, sehän ei häiritse silloin kun äänet lasketaan "venäläisellä laskutavalla":-D
USA:ssa kansa ei tiedä muusta maailmasta juuri mitään. Tämä johtuu välinpitämättömyydestä ja omaan napaan tuijottamisesta. Venäjällä kansa ei tiedä muusta maailmasta juuri mitään. Tämä johtuu siitä, että heidän ei anneta tietää mitään.