onko normaalia

Olenko normaali,kun pöllin takapihan pyykkinarulta naapurirapun kauniin yksinhuoltajan pikkuhousut.Olen tässä nuuhkinut niitä,ja ajattelin vilauttaa muniani hänelle kun satumme yhtä aikaa rappukäytävään.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Perverssiä ja jopa rikollista toimintaa tuollainen häpeä iljetys

Äänestä

Hyi helvetti!

Äänestä

Täysin normaalia käyttäytymistä.

Äänestä

paranormaalia toimintaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_11239650 kirjoitti:

Olenko normaali,kun pöllin takapihan pyykkinarulta naapurirapun kauniin yksinhuoltajan pikkuhousut.Olen tässä nuuhkinut niitä,ja ajattelin vilauttaa muniani hänelle kun satumme yhtä aikaa rappukäytävään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu