Menin naapuriin kysymään,että saanko lainata heidän urkujaan.Heillä oli vieraita,ja seisoin keskellä olohuonetta,kun yht äkkiä alkoi kuulumaan surinaa.Olin unohtanut tekomunan pyllyyni,ja se käynnistyi kun aivastin.KYLLÄ NOLOTTI.
vahinko kävi.
4
179
Vastaukset
- pystykulli
Keskellä lattiaa orgasmi - sen haluaisin nähdä :)
- jfskfjsdklgs
Olisit sammuttanut sen pieraisemalla.
- J.S.Bachhh
Ei se mitään, sattuuhan sitä - niin kuin minullekin... Nääs menin kirkkoon kysymään urkuja lainaan ja antoivathan he. Lastasin kuljetuskalustoni täpö täyteen (Lada 1200 vm. 1976 peräkärry, etukärryä en löytänyt), mutta juuri kun olin lähdössä, yksi laupiaista samarialaista huudahti: "Sinultahan puuttuu sädekehä!"
No, rehellisenä ihmisenä vastasin, että olen eronnut kirkosta, enkä käynyt edes rippikoulua aikoinaan. Eipä siinä muu auttanut kuin kantaa urut pilleineen takaisin kirkkoon - kova homma, kun ne samarialaisetkin vaikuttivat muuttuneen Volgan mutkan samaralaisiksi - yksin piti roudata kamat. Voi että minnuu molotti! - Anonyymi
No ihan varmaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764