Ajankohtaista

Katso alue (Lahti suomi24), otaikko: Eduskuntavaalit 2015
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

äänestä Jaria 244 kiitos.
Mies haluaa mamu vapaan tulevaisuuden.

Äänestä

Miksevät ehdokkaat ja äänestäjät enemmän tuo ehdokkaita esille keskustelupalstoilla joissa on vähemmän kävijöitä?

Äänestä

Antero Heikkilä sai hevoselta kyrpää perseeseen hevonen raiskasi siis psykologi tai toisinsanoen psykiatri Antero Heikkilän

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LatuaSuomalaiselleTyölle kirjoitti:

Katso alue (Lahti suomi24), otaikko: Eduskuntavaalit 2015

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu