Kyllä täytyy sanoa, vaikkei kokemusta ole kuin noin kymmenen naisen pillusta että eroja on! Yhdellä näistä nykyisen lisäksi on ollut tiukka tavara, muut ihan löysiä nyrkillä pantavia. On se kumma että nuorella naisellakin voi olla löysä vehje. Nykyisellä 4 lasta synnyttäneellä vaimollani on tiukin vittu mitä olen nainut. Tuli vaan mieleen tänä aamuna tällainen asia kun ei meinannut kahta sormea sisälle saada kuin varovasti venyttämällä. Tuntuu se hyvälle munassa kun pillu oikein imee ja lypsää mehut pois.
Pillun tiukkuudesta
Oijoi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pieni nyrkki sulla. Itse en ole väljää pillua saanut. Kalu on 12cm paksu.
Kokemusta ehkä reilusta kymmenestä naisesta. Synnyttäneitä ollut melkein kaikki.
No luin jonkun tutkimuksen , jonka mukaan pillu on väljempi kun on kiihottunut tarpeeksi. Ja vastaavasti tiukempi kun ei tarpeeks kiihottunut.
Ahtaaja voi työntää kokeneena konkarina nyrkkinsä ja löylykauhan perseeseensä!
Luin vaginasta, sen keskisyvyys on 9.5cm ja se venyy kohtuudella. Muutamassa mainittiin suvyydeksi 7.5 - 10cm.
Teillä on liian isot munat.
Olisiko oma kokosi, 13/10 sellainen sopiva? Pieni se on, usko pois.
Oletko muuten tutustunut vaginaan muuten kuin lukemalla? Minä olen ;)
Muistan kun koulun terveystietotunnilla, vai oliko se ihmisen biologiassa kerrottiin, että vaginassa on senttejä saman verran kuin Jukolassa veljeksiä.
Paljonko Julolassa veljeksiä. 7 ?
Venyyhän se jopa tuplaten. Syvä pimppi venyy vähemmän kuin matala.