Ei... ei pysty!
Ei vaan enää kehtaa seksi/seurusteluasioissa täysin kokemattomana osallistua kavereiden kaa saunailtoihin, koska asia kieltämättä pääsee mua vaivaamaan heidän puhuessa omista suhteistaan ja kokemuksistaan. Itse silloin havahtuisin häpälliseen ikäneitsyyteeni, etenkin saunassa, jolloin uskon heidän mielessään ihmettelevän, kuinka asia ei oo ainakaan alakerrasta kiinni.
Muistan kyllä vuosien taakse kuinka saunominen oli niin toistuvaa ja tavanomaista hommaa niiden jätkien kaa, että varmasti selitystä olisivat vailla jos siis saunasta kieltäytyisin.
Elikkä siis:
Saunon -> häpeän!
Selittelen -> häpeän!
Syrjäydyn -> häpeän.
...ymmärrettävästi tullut valinneeksi pienimmän pahan.
Kohtalotovereita?
Suuri kyrpä syrjäyttää
5
384
Vastaukset 5
- ToisinaaYmmärrän
Mä sain ekan kokemuksen vasta parikymppisenä ja itelki 21cm. Mutta, muistan kyllä sitä aikaa ku ei ollu kokemusta ja sitä ikäänkuin teeskenteli kuuntelevansa ku ois vanhaki tekijä. No, mä annan vinkiks sen, että elä vaan paljasta sitä hommaa. Vaa menet rohkeesti saunoo yms ja sanot vaikka että ei oo kahtee kk saanu pildee, että ei muuta ku kyttäilee kylille. Must ittest tuli aika kone naisten iskemisen suhtee ku pääsin sen ensimmäisen esteen ylitte. Tsemii , kyl naiset lämpee ku saa vaan suun auki, vaikka mitä jauhas lähestulkoo!
- kokematontyttö
Täällä ois kokematon 23-vuotias tyttö, joka ois valmis harjotteleen yhdessä, itseäkin nolottaa kun ei ole vielä kokemusta, enkä tiedä miten sitä saisi fiksummin hankittua.
- virgin23
23v mies helsingistä. Mullakin poikuus löytyy
Pistä viestiä [email protected] jos kiinnostais :)
- pekaanikukko
Luulis et iso kyrpä on parempi ku sellai milli muna. Ainaki ite oon kokenu sen nii. ite oon siis kaapista tullu homo mies eli ihan sinut asian kanssa. mut mua harmittaa koska mulla on 13 cm ja se on ollu kans aika ankeeta. Eli tsemppejä sinne
- Vanhempa
Mä oli 15 kun mun setä halus panna minua. Jatkaa vieläkin välillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4191861- 1501207
- 901131
- 1111110
- 671103
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku168937- 100773
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50689En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57664