Tämä ei liity mitenkään ateismiin...

...mutta on muuten vain huvittavaa. Japanissa on uusi muoti ottaa kuvia joissa esiintyy tytär ja hänen hyppäävä isänsä.
http://metro.co.uk/2015/03/31/dads-jumping-next-to-their-daughters-is-japans-latest-amazing-trend-5128698/
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Japanilaiset... Mutta ei tuo niin omituista ole kuin jenkkilän raamattuvyöhykkeen isien ottamat siveyslupauskuvat joissa poseeraavat tytärtensä kanssa.

Äänestä
  • Aloittaja

    Hyvin perverssiähän se on, se "My heart belongs to daddy...".

    Äänestä

Kolmannessa kuvassa on levitoiva isä.

Äänestä
Aloittaja

Kaikki jutussa olevat kuvat ovat saman kuvaajan ottamia. Ehkäpä artikkelin puhe muodista onkin puppua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kekek-kekek kirjoitti:

...mutta on muuten vain huvittavaa. Japanissa on uusi muoti ottaa kuvia joissa esiintyy tytär ja hänen hyppäävä isänsä.
http://metro.co.uk/2015/03/31/dads-jumping-next-to-their-daughters-is-japans-latest-amazing-trend-5128698/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu