SDP:n kolme huru-ukkoa

-Lauri Ihalainen
-Antti Rinne
-Eero Heinäluoma

Kaikki kolme ovat ihastuneen Urpilaisen ja kiurun seksi asuin niin paljon, että ovat ubohtaneet mitä varten me täällä eduskunnassa pyöritään ( todellisia huru-ukkoja
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikki kolme ovat ammattiliittojen kautta ujuttautuneet korkeapalkkaisiin asemiin. Ensin he maksoivat lahjusrahoja demareille vuosia, jotta saivat ostettua itselleen pummipoliitikon paikan.

Äänestä

SDP = SAK.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


honvihanti kirjoitti:

-Lauri Ihalainen
-Antti Rinne
-Eero Heinäluoma

Kaikki kolme ovat ihastuneen Urpilaisen ja kiurun seksi asuin niin paljon, että ovat ubohtaneet mitä varten me täällä eduskunnassa pyöritään ( todellisia huru-ukkoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu