Timo Soini on pärjännyt parhaiten viimeaikoina. Perussuomalaiset ovat jyrkässä nousussa.
Vastaukset 10
- Ttotuus
http://www.iltasanomat.fi/vaalit2015/art-1428399656684.html
Soini paras!- Juupasejuuuuu
Niin on. Kannatus poudonnut 13,1 %:ttiin. Kun rullaat sivua alaspäin sieltä sekin löytyy.
- PSKimmo
MEGA JYTKY saapuu....Suomen turmeleminen loppuu! Lopetetaan tämä nykyinen pelleily (Tuotanto Kiinaan, Koulujen sulkeminen, Kylien autioittaminen, Sairaalat rahoitetaan keräyksillä, Koko maailman sosiaalitoimistopalvelut paitsi Suomalaiselle jne.) Listaa voisin jatkaa loputtomiin mutta tulee synkkä olo kun edes miettii tätä turmelusta.
PS on suunta parempaan ja siitä lähdetään.- Pööööö
Soinista tulee suuri tussahdus!
- ajatelkaaedeshetki
Jos tehtaan asiakkaat ovat Aasiassa niin tuotanto siirretään sinne. Jos tuotanto on kannattavampaa tuottaa Aasiassa niin tuotanto siirretään sinne. Se tästä vielä puuttuisi, että kaiken maailman idiootit somessa tai arkadianmäellä ryhtyisivät ohjailemaan yrityksiä.
Jos joku haluaa asua keskellä metsää niin maksakoon palvelunsa itse.
Pakolaisten kustannukset Suomelle ovat täysin desimaaleja kokonaisuuden kannalta. - Paniikkihäiriöiset
Persujen hätäpäiset kommentit eduskuntavaaleista viittaavat - ei menestykseen - vaan mahalaskuun.
- Koroljov
Allekirjoittaneen johtopäätös avauksesta: Tallinnan trolliarmeija tukee täysillä Perussuomalaisia. Tarvinneeko kysyä miksi?
- 786rrtfyu
"Timo Soini on pärjännyt parhaiten viimeaikoina."
Onks se lihonut vai?
Avaus oli harvinaisen tyhmä yksinkertaisen vatipään tekemä spämmi, ilmeisesti persujen tasoa.. - jjhhjjjknnb
Persujen kannatus romahtanut somekyselyssä. Nyt kannatus on enää 13,1%. Ehtiikö tippua alle 12%.
http://www.iltasanomat.fi/vaalit2015/art-1428399656684.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1091320
- 45901
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50726Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r129674- 70666
- 67616
- 53597
- 55555
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.93473Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20470Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32458- 34457
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115453- 49447
- 51445
Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e85441- 5438
- 52403
- 42400