Hölmöläiset äänestävät entisiä homepönttöjä.
Suomen kansan oma vika että kielivähemmistö saa toimia röyhkeästi pääväestöä kohtaan, eikä kansa ymmärrä parastaan vaan on pääosiltaan hölmöläisiä.
Kaikki vanhat poliitikot on lahjonnan alaisia nössöjä mutta silti heitä äänestetään aina vaan uudestaan kuin se olisi joku pakkomielle ja kaaliin jäänyt varjostuma.
Pakkoruotsitus on pelkästään poliittinen aine kouluissamme,eikä sillä ei ole mitään merkitystä muuhun kuin pönkittää RKP:n hallintovaltaa.
Kuulutko sinäkin hölmöläisiin?
3
119
Vastaukset
- www.prole
Vain hölmöläiset äänestävät persuja, Sinivalkoisia tai Muutos 2011. Siellä pesii isänmaan petos kymmenissä asioissa. Viimeisin on suomentuotsalaisten rikollistaminen kun itse ovat rikollisia.
Suomenruotsalainen työläinen on työkansan edustaja ja tuhat kertaa isänmaallisempi kuin natopersu Hölmö tukee miljonääri Sampo Terhon (ps) kielirasismia - isänmaallinen antaa ruotsin kielen kukoistaa maamme rikkautena.
Älkää äänestäkö hölmöpersuja. Äänestäkää kommunisteja.- NaurakaaKunSaatte
Valitettavasti tuo ei auta kommareita ja tulos on pelkkä 0 !
Persut sensijaan saavat mahtavasti äänestäjiä ja sekös naurattaakin kommareita.
- HallitukseenMenee
Persut on jo toisena viimeisten kalluppien mukaan, mitä se tarkoittaa ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24945399Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3311272Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy21110902Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369731Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858538Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2306539Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03230Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302269- 391747
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261540