Kuulutko sinäkin hölmöläisiin?

KansaOnHölmöä

Hölmöläiset äänestävät entisiä homepönttöjä.
Suomen kansan oma vika että kielivähemmistö saa toimia röyhkeästi pääväestöä kohtaan, eikä kansa ymmärrä parastaan vaan on pääosiltaan hölmöläisiä.

Kaikki vanhat poliitikot on lahjonnan alaisia nössöjä mutta silti heitä äänestetään aina vaan uudestaan kuin se olisi joku pakkomielle ja kaaliin jäänyt varjostuma.

Pakkoruotsitus on pelkästään poliittinen aine kouluissamme,eikä sillä ei ole mitään merkitystä muuhun kuin pönkittää RKP:n hallintovaltaa.

3

119

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • www.prole

      Vain hölmöläiset äänestävät persuja, Sinivalkoisia tai Muutos 2011. Siellä pesii isänmaan petos kymmenissä asioissa. Viimeisin on suomentuotsalaisten rikollistaminen kun itse ovat rikollisia.
      Suomenruotsalainen työläinen on työkansan edustaja ja tuhat kertaa isänmaallisempi kuin natopersu Hölmö tukee miljonääri Sampo Terhon (ps) kielirasismia - isänmaallinen antaa ruotsin kielen kukoistaa maamme rikkautena.

      Älkää äänestäkö hölmöpersuja. Äänestäkää kommunisteja.

      • NaurakaaKunSaatte

        Valitettavasti tuo ei auta kommareita ja tulos on pelkkä 0 !

        Persut sensijaan saavat mahtavasti äänestäjiä ja sekös naurattaakin kommareita.


    • HallitukseenMenee

      Persut on jo toisena viimeisten kalluppien mukaan, mitä se tarkoittaa ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      249
      45399
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      33
      11272
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      211
      10902
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9731
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8538
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      230
      6539
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3230
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2269
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      39
      1747
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1540
    Aihe