Huomenna on hyvä päivä vaihtaa talvirenkaat kesärenkaihin. Selkeinä aamuina saattaa olla pakkasta, joten varovaisuutta siltarumpujen kohdalla. Muutenkin positiivinen asenne liikenteesen, eiks jee?
Kauniita unia❤
Napero-
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kauniita unia ja nastarenkaiden kuvia myös sulle. Ei kantsu vielä vaihtaa renkaita ainakaan tääl etelässä. Kilpisjärvellä on juhannuksena hiihtokisat.
Joo huomenna taas jumppatuokio tiedossa, kun sääkin näyttää suosivan.
Älä suotta kiirehdi. Ensi viikoksi luvataan yhdeksi yöksi eteläänkin nollaa yöksi. Kantsuu pitää vielä nastarenkaat alla.
En toki suosittele tätä kaikille. Itsellä kun ei ole pakko lähteä huonolla kelillä liikenteeseen. Mutta harkinnan mukaan ja varovaisuus mielessä. Vahinko ei tule kello kaulassa.
mää ajattelin vaihtaa huomenna nastarenkaat takaisin mun uudenkarkeaan kian riooon, kun ei näillä uusilla linglong greenway renkailla meinaa pysyä tiellä,voi vittu mitkä kumit ja gti-magazine oikein kehui näitä sporttisiksi ja nyt ei oo rahhaa uusiin kumeihin.