VASEMMISTOLIITTO NATISEE LIITOKSISSAAN

JAKAUTUMASSA KAHTEEN LEIRIIN ,ARHINMÄEN PORVARIUUTTA EI KATSOTA HYVÄLLÄ !!!!
Varsinkin palehuiviset persaukiset tyhjäntoimittajat purnaa !!!!
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Turhapuolue jonka voi lakkauttaa!

Äänestä

Eikä natise vaan vahvistuu näissä vaaleissa.Katsokaa ja todetkaa.

Äänestä
  • sitä se possyttely tekee...

    Äänestä

  • Ei sitä oikein voi vahvistumiseksi sanoa, jos kannatus muuttuu prosentin osia ja jää joka tapauksessa alle kymmenen.
    Edeltävä puolue taisi tosiaan hajota, vai kuoliko se vain pois? Muutama änkyrä, eivätkä mahdu saman katon alle.

    Äänestä

Rastan vsemistoliitto.
äänestän vsemmistoliitto.

Äänestä

Setä Kasettimaksu-Arhinmäki kelailee asioita, mutta liian suuri Suomeen
saatu kasettimaksu saa hänen kelansa sulamaan. Sitten relataan mopojengin
tiloissa ja kaadetaan kaljaa toisten laskuun. Veronmaksajien.

minä, elluhallo kysyn miksi onKasettimaksu kaikessa täällä, pitää ostaa
ulkomailta ja menee verorahat ulkomaille, AIVAN kuten Katainen yms haluaa

ROPJKWESGFDH

VETÄKÄÄ C-KASTETTI ANALIINNE, EI ENÄÄ

Äänestä

Vasemmiston SISÄPIIRILLÄ molic.andersson.arhinmäki.RIKKAITA PORVAREITA !!!!oma lompakko aatteen edellä ja ureaa ylhäällä

Äänestä

Kasettimaksu, eli en äänestä Kasetti-vasemmistoa.

Äänestä

Rakastan Vasemmstooliitto, vasemmistoliitto rakas meidän.kouletettu maister nisinun kanssa.oletko valmina ottaa hienot maistereita.en jäksää korjaa teidän kieli.

Äänestä

Vasurit tulevat katoamaan puoluekartalta kokonaan muutamien vaalien jälkeen, eihän kannatus nytkään ole kuin säälittävät 7 prosenttia.

Äänestä

Vihervassarit on ajanu puolueessa kunnon punasen duunaripuolen ahtaalle. Vasenryhmä oli hätähuuto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kusiTASOnousee kirjoitti:

JAKAUTUMASSA KAHTEEN LEIRIIN ,ARHINMÄEN PORVARIUUTTA EI KATSOTA HYVÄLLÄ !!!!
Varsinkin palehuiviset persaukiset tyhjäntoimittajat purnaa !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu