Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

No olen homo!

So what? Tsiisus, ei luulisi olevan enää nykypäivänä olevan iso juttu jos joku nyt sattuu olemaan homo. Meikäläinen ottaa mulkkua takaressukkaan silloin kuoin huvittaa, get over it!
671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Gunnar lopettaa sen homoilemisen vai annetaanko hoitava aivotärähdys !

Äänestä

Mikä Helllvetin tsiisus?

Äänestä

Heh, hiukan huvittaa kun voin aistia kuinka rhat ovat loppuneet ja narkkarilla on vielä 2 viikkoa edessä milloin eläke tulee. Siitäkin puolet menee heti pirivelkoihin ja lopuilla ostaa kaljaa ja rakettispagettia ja neljäkymppiä pitkävetoon. Hikoillessa katsoo kuinka jokainen lappu menee ohi. Vtuttaahan se kun minä saan rahaa pitkävedolla tehtyä rahaa mutta reppana vaan menettää eläkkeensä. Sellaista se on, olisit käynyt peruskoulun loppuun. SIellä opettetiin sellaista ainetta (ei huumetta) kuin matematiikka. Sillä pärjää pitkävedossa.

Äänestä
  • Yöltä Buffalo.. vai mitä?

    Äänestä

  • Upperhand kirjoitti:

    Yöltä Buffalo.. vai mitä?

    No ei tule osumaan...

    Äänestä

Ehkä joku vielä muistaa toistaiseksi tuntemattomasta syystä auttaa, heitä, joita he aina vihaavat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juhaaa kirjoitti:

So what? Tsiisus, ei luulisi olevan enää nykypäivänä olevan iso juttu jos joku nyt sattuu olemaan homo. Meikäläinen ottaa mulkkua takaressukkaan silloin kuoin huvittaa, get over it!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu