kepun.rikolliset ehdokkaat

Näyttää olevan pilvin pimein olevan ehdolla tuomion saaneita
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kepu pettää aina!

Äänestä
  • Voi niitä ihan sääliksi käy reppanoita

    Äänestä

Ikävä homma. Onneksi jokaisella on valta äänestyskopissa vaikuttaa asioihin.Luin äsken, että Husu on laatinut Keskustapuolueen maahanmuutto-ohjelman.Siispä äänestän jotain muuta, kuin keskustaa.Koska on todennäköistä, että ohjelman laadinta tapahtuisi jatkossakin samoin jos kepusta tulisi ykkönen.

Äänestä

Persuilla ei ole pelkästään ehdokkaita. Heillä 8 kansanedustajaa on saanut rikostuomion.

Äänestä

Kaikkonenkin vönkimässä taas eduskuntaan vaikka tuomio tuli rahakähminnästä Nuorisosäätiössä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


minne.menee.maa kirjoitti:

Näyttää olevan pilvin pimein olevan ehdolla tuomion saaneita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu