Vaikka tehtäis mikälainen laki tahansa, homous ei parane.
Homoutta täytyy hoitaa kuten sairautta konsanaan. Homoudessa ihnisen mieli on
vinksahtanut, jokin geeni virhe, jota esiintyy myös eläin maailmassa.
Homoutta täytyy hoitaa kuten sairautta konsanaan. Homoudessa ihnisen mieli on
vinksahtanut, jokin geeni virhe, jota esiintyy myös eläin maailmassa.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Lopeta paskanjauhanta ja mene macho hetero leijonalla ratsastamaan!
Ketään ei kiinnosta mitä pidät sairaana.
Ja milläs rahalla?
Olen samaa mieltä. Tauti mikä tauti, ei se lailla parane.
Eikä hoidoilla.
nim dokdotiede tauti olet sinä itse!!
on totta
Jos sairaat kyrpii sua muuta jäämerelle.
Bambin pilluuko tässä pitäisi alkaa jyystämään että olisit tyytyväinen kuplassasi.
Samaa mieltä.
Huutele aloittelija rauhassa, ketään ei vittu kiinnosta.
Tuntuupa kiinnostavan, kun näin moni tänne kirjoittaa - sinäkin! :D
Kai tämä on sitä ikuista vastakkainasettelua.
On helpompi paheksua ja huutaa mitään selvittämättä sairaaksi melkeinpä mitä vain.
Oletko ryssä aikainen vanhentuneella avaruustekniikalla toimiva homotutka puppulausegeneraattoreineen?
Etsi mehukas vittu ja puhalla sisälle niin turhat jutut loppuu.
Tyyppihän puhuu sairauksista ihan homona.
Oletko nuori,ammattikoulun käynyt,uskovainen,perheetön tai alentuneesta seksuaalisesta itsetunnosta kärsivä?
Menee korvista tää egohaukkuboostinen jätkäkulttuuri!
Kuka vittu puhuu homoista aamu viiden aikaa?
Käytät sairas sanaa innokkaasti lyömäaseena agendallesi.
Kyllä asia on niin, että mikään laki ei paranna homoutta. Sairautena se
täytyy hoitaa.
Kummallista ku sitä esiintyy myös eläinkunnassa
ei pidä paikkaansa monet ovat parantuneet homo sairaudesta!!
Niin jos sitä hoidetaan kuten sairautta, siitä on madollista
parantua.
Ei sitä mikään laki paranna
Muslimimaissa on homouteen tehokkaat hoitokeinot - tosin potilaat kuolee...
nim flhfhlflh osoitappas tutkimus missä niin väitetään sairaita hoidon tarpeessa olevia huutajia riittää iljetyksiä
Vaikka homoutta esiintyy lähes kaikissa nisäkäslajeissa, kuitenkin vain ihmisissä esiintyy homofoobisuutta.
Homofobisuus eläinkunnassa, riippuu eläimen älykkyysosamäärästä.
Eläinkunnassa vallitsee yleensä arvojärjestys (nokkimajärjestys)
Poikkeavat yksilöt ovat yleensä arvoasteikon alapäässä
Vain 150 vuotta vanha EvoluutioTEORIA tekee ihmisistä eläimiä, joka on hirveää herjaa. Sensijaan maailman alusta lähtien vallinnut luomisoppi eli kreationismi, jossa Jumala loi ihmisen ja maailmankaikkeuden on ainoa kestävä Totuus.
Jumala loi miehen ja naisen ainutlaatuisiksija arvokkaiksi olennoiksi, joilla on järki, moraali, omatunto ja kyky rukoilla ja olla Jumalan kanssa yhteydessä - näitä ei eläimillä hirveästi ole, ne elävät enemmänkin vaistonvaraisesti ja Luojan käskeminä.
Sairaus siinä missä diabeteskin. Ei sen kummempaa.
Homous ei ole sairaus, vaan iljettävä synti, josta voi parantua, jos haluaa parantua.
mitähän sinäkin totuudesta tiedät et yhtään mitään syntinen pahis olet itse, etkä tiedä mistä puhtut!!!
Näin tosiaan luultiin joskus 1700-luvulla
On myös luultu että maapallo on litteä
Mutta nykyään jokainen järkevä ja vähänkin sivistynyt ihminen tietää
ettei näin ole.
http://www.theguardian.com/us-news/2015/mar/23/california-lawyer-shoot-the-gays-proposal-2016-ballot
Kyllä 9mm parantaa :D
Mitähän homojen nuolija Arhinmäki tuohon sanoisi???
Ja tuo homoja tappava lakihan muuten menee vielä läpikin Amerikassa - siellä ollaan jo niin kyllästyneitä kaikkeen saastaan, eikä ihme!
nim smartbullets sinulle tuo 9 mm on tarkoitettu pässi ääliö!!!
aloittajalle on vakava sairaus joka ei parane millään. Tämä vajaaälyinen huutaja lässyttää sontaa !!!!!
määräänsä nähden yliedustettuina massamurhaajissa sekä pedofiileissä sekin on ilmeisesti homojen mielestä normaalia vain siksi että ovat myös homoja.
nim Homot_ovat Missäs tutkimuksissa sellaista on soitettu, ÄLÄ VÄÄRISTELE!!!!
SAIRASTA EDES YRITTÄÄ ESITTÄÄ TUOLLIASTA!!
itsekkin tiedät että totta se on mutta et sairaudeltasi halua myöntää asiaa. http://www.adherents.com/misc/hsk.html
Ei voi kun kummastella keskustelun tasoa homoudesta....siis eletään vuotta 2015 ja edelleenkään tiedemiehet eivät ole keksineet pilleriä,millä homoudesta eheytyisi terveeksi,ei tarvis enää sitten katella transui rumia kaljuja lesboja eikä naismaisia hinuri äijiä,pliis nopeasti eheytyy lääke apteekkeihin.
mä veikkaan, että sulla on joku sukkahousufetissi, tai vähintään kumisaappaat kiihottaa.
Ajatelkaa kuinka ihanaa homomiehelle olisi herätä eräänä aamuna normaali heterona,tehden heteromiehen juttuja esim nuolla ja panna upeita naisen pillua ,sen sijaan että joutuisivat homona imemään jonkun toisen miehen rumista kullia,,kyllä kiittäisivät,jos parantavan lääkkeen saisivat.