etsin vaimoa

moi,nyt kaikki naiset,täälä olisi vapaa sinkku tarjolla,sporttinen,taitelinen,ota ite selvää musta,[email protected] harri
41601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oikeinkirjoitus pitäisi hallita ennenkuin voin asiaa ajatella...

Äänestä
  • moi,zori kirjoitin aika nopesti,tuli virheitä myönän sen,kokelaako [email protected] voit soittaa ilt,0400549467

    Äänestä

mikä on toi 39? ikäs? vai syntymävuos? vai...?

Äänestä
  • moi, ikä tietysti,hyvää vikon loppua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


harkki39 kirjoitti:

moi,nyt kaikki naiset,täälä olisi vapaa sinkku tarjolla,sporttinen,taitelinen,ota ite selvää musta,[email protected] harri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu