Upea meno välibaarissa la 18.4
Yllättäen,lattialle kauniin farkku blondin kanssa!
Välibaari/Lempäälä
32
7184
Vastaukset
- Roskasakinkerhotila
Vieläkö siellä pyörii maksullisia?. Sivusta seuraajana joskus aikanaan estin näiden ilolintujen aikomukset ryöstää vanhan papan , oli jo papan lompakko yhen hutsun liiveissä,mutta kun näin koko tapauksen,niin palautti sen oikealla omistajalleen.
- Iltameininkiä
Maksullisia? Ei kait kekään maksa lemmestä,eres maalla?
- Tippavaara
Onko baarissa korttirinkiä viikonloppuisin?
- Raineriii
Tummia usein istuu ja puku päällä rivissä.
- Anonyymi
Harmi. Pukukoodi on verryttelyhousut.
- Anonyymi
Surkee paikka kaikki sateenkaariväki siellä imee ohrapirtelöitään.
- Anonyymi
Se on välilihabaarin arkea.
- Anonyymi
Ehkä käyn tänä kesänäkin katsomassa villihanhessa onko vielä kuittipaperi kassakoneesta loppu
- Anonyymi
Halvemmaksi tulee ryypätä kotona kun jossain räkälässä kallista kaljaa tai viinaa. Lempäälän kaikki kapakat on räkälöitä joissa on hirvee meteli ja kännisiä singahtelee joka paikassa.Niin kauan myydään kun silmät liikkuu.Suoraan sanottuna v.tuttaa laittaa rahaa tuollaisiin paikkoihin .
T:Vesilahden keisari- Anonyymi
Kuulostaa hyvältä. Niin kauan kun muistan on lempääläisissä ravintoloissa toivottu vesilahtelaisten pysyvän poissa sivistyksestä. Onhan teillä siellä omakin kuppila.
- Anonyymi
Katokku pöhelö lempoislainen pillastu heti tosta feikki vesilahtelaisesta keisarista. Mikälie köyhä .
- Anonyymi
Millonkohan lempäälän kylille saadaan ravintola mihin voi viedä muunkin kun pubiruusun syömään eikä viereisessä pöydässä mässytetä siipiä. Kuka niitä syö ja mistä se buumi tänne on tullut, vähän sama kun tuo suhsi buumi ei ymmärrä.
- Anonyymi
Sinun kannattaa syödä kotona, aina samat soosit ja juoda päälle piimää, niin ei vahingossakaan suuhun mene mitään, mitä et ymmärrä.
- Anonyymi
Veitsen ja haarukan käyttö on outo käsite nykyruokailutavoille,pitää syödä sormin ja kourin pizzat, hampurilaiset ja siivet että litkut pursuaa suupielistä.Eläimellistä syödä käsin ja erittäin epähygieenistä kun ensin käy vessassa ja iskee kiinni roskaruokaannokseensa pesemättä käpäliään. T: Pöytätavat kunniaan .
- Anonyymi
Särjestä saa hyvän sushin sama etova maku molemmissa.
- Anonyymi
Se kirjoitetaan ”suhsi”.
- Anonyymi
Hirvee räkälä se väli-baari,haiseekin spurkulta.
- Anonyymi
Terveystarkastaja voisi koluta läpi nämä lempäälän ravintelit.
- Anonyymi
Onko siinä perää,että välibaarista saa helposti perää?
- Anonyymi
Kännissä tässä tyhmiä kyselen jos vaikka saiskin sitä hanuria.
- Anonyymi
Saa mutta laatu on semmoista että ei kiitos
- Anonyymi
Löytyykö tästä baarista kovia kädenvääntäjiä? Paikallisessa väänsin useamman ukon pöydän alle. Jos lähtis tänään parille. Vähän nuorempia saisi olla ettei mee paikat rikki.
- Anonyymi
Mikä on välibaari ja missä Kertokaa ?
- Anonyymi
Lempäälän keskustassa Tampereentie 10
- Anonyymi
Ei ole sitten mitään tekemistä väliveden kanssa.
- Anonyymi
Oliko blondi vielä aamullakin kaunis ?
- Anonyymi
Saako sieltä muka oikeasti pillua? Ei juuri ole naisia ollut kun satunnaisesti vain käynyt.
- Anonyymi
Täys puliukkojen ja akkojen kohtauspaikka jossa kaikki näyttää kauniilta ainakin 3 promillen kännissä.Kierrän kaukaa kun kerran poikkesin en toistakertaa kiitos.
- Anonyymi
Nimensä mukaan välibaari kyllä natsaa suosittelen
- Anonyymi
Eräskin rouva lupasi seksiä jos löydän hänen narikkalappunsa muttei kyseisessä juottolassa edes ole narikkaa...
- Anonyymi
Mikä tämän läävän nykytila? Katu on oven edessä täynnä lasia ja paskaa aina viikonlopun jälkeen ja sekavaa väkeä lähtee aamuyöstä ulos kuka mihinkin pusikkoon sammumaan. En ole viittinyt mennä sisälle katsomaan.
- Anonyymi
Mene rohkeasti saat naista tai miestä sinäkin
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,1284639Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu293377- 203315
Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt472979Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka512965Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1222839Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod182590Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132315- 92199
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142135