Carl Haglund....den mest fosterländska ministern.

Vi behöver inte de här rövaslickarna som anser att Ryssland bestämmer vad vi får göra och säga.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Därför bör vi rösta på Haglund.

Äänestä
  • Den vanliga finlandssvenska löntagaren som tänker på sin ekonomi ska rösta hellre socialdemokratiskt eller centriskt.

    Äänestä

  • inteså kirjoitti:

    Den vanliga finlandssvenska löntagaren som tänker på sin ekonomi ska rösta hellre socialdemokratiskt eller centriskt.

    Tidigare kunde man tänka sig socialdemokraterna men inte i dagens läge.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alltidsfp kirjoitti:

Vi behöver inte de här rövaslickarna som anser att Ryssland bestämmer vad vi får göra och säga.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu