Nyt alko väestönvähennys

16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Vääräuskoiset tuhotaan luonnon toimesta. Muslimejahan nuo ovat.

Äänestä
  • se on ihminenkin.

    Äänestä

Koittakaa nyt hyvät ihmiset ymmärtää tämä: Jos ihmiskunta ei itse lopeta hillitöntä liikalisääntymistä niin ihmispopulaation laittaa luonto kuriin sitten ihan varmasti. Uudet entistä tuhoisdammat taudit karsivat muutenkin heikosti elinkelpoisilta alueilta liikaväestön pois kovalla kädellä.

Meillä on ihmiskuntana vain yksi vaihtoehto: opetella käyttämään kortsua ettei tule niitä lapsia. Joku roti siihen paneskeluun ja sitä kautta lisääntymiseenkin.

Kalastaja Linkola on oikeassa, ihmiskunta on maapallon syöpä ja hoito on ydinsota.

Äänestä
  • Eikä yksin lisääntyminen, vaan älyn puute se vasta kärsimyksiä aiheuttaakin, kun ihmiskunta menee oivalluksiensa kanssa aina "perse edellä puuhun"!

    Viimeisimmät uutiset kertoo mm. paljon puhuttujen ja hienona edistyksenä hehkutettujen nanomateriaalien olevan osoittautumassa nk. syöpävaarallisiksi aineosiltaan. Näitähän levitelty jo suksien pohjissakin luontoon!

    Ei viisastu ihminen edes tuhon aaton kynnyksellä, aika paskoja ja sivistymättömiä olemme lähtökohtaisesti!!

    Äänestä

Tuohon on varmaan Jussuf (se sama) myös altistunut, sitten kun se menee lapin Somalin Gay Glubille taas niin jopa vain. Palstalla häiriköivä "Höpöhöpö" saa siitä myös osansa.

Äänestä

Afrikka pitäisi eristää ettei tauti pääse leviämään tänne

Äänestä

Voisikohan tuosta jotenkin syyttää Persuja ja populismia?

Äänestä
  • No ainakin ILtalehti pitää asettaa syytteeseen, kun se kertoi asiasta. Että silleen.

    Äänestä

Toisaalta eivät kerrkeä levittää tautia! Saattaa tuon vuos pysähtyä noeasti! Lieneekö kyseessä toraksii, joka tuon kaltainen tauti!?

Äänestä

-- sota vaatii niin valtavan paljon sitä lietsontaa ,että saatas aikaan sitä tulimyrskyä ,ei se muuten --yleinen mielipide pitää lietsoa sodalle myönteiseksi ,ei se tuppisuuna edisty eikä ihmisoikeuksista paasaamalla

Äänestä

Njaa, viimeisen 15 vuoden aikana alle parikymmentä kuollutta. Eipä hetkauta Afrikan populaatiotaa ainakaan pienemmäksi.

Äänestä
  • HYvä kun pistit tuon BBC uutisen tähän noille vähättelijöille luettavaksi. Että silleen.

    Äänestä

  • löysin sen juuri.

    Äänestä

Tappaa 24 tunnissa..
Oireena painon putoaminen...
????????
Paljonkohan se paino putoaa 24 tunnissa?? Tai 8:ssa??

Epäilen, että kuolleet ovat syöneet uutisankan, höyhenineen päivineen.
Oireet samanlaiset, paitsi että lisäksi pää pullistuu, olo tuntuu perussuomalaiselta, ja todellisuudentaju katoaa..

Äänestä

Ydinsaastetta - menehtyihän vuosi sitten kaunis nuori nigerialainen missikin, joka esitteli ja poseerasi rannikolla sinne kehitysapuna lähetettyjen lasipallojen kanssa - missäpä paholainen johtaa ihmisiä harhaan - ellei petoksissaan? Eikö meretkin saastu sairastuneista ellei muuta hautapaikkaa ole.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


todenteolla kirjoitti:

tappaa 24 tunnissa.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015041919543982_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu