Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miesten nakurannat Espanjassa?

Tietääkö joku sellaisia Valencian ja Cartagenan välillä?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miehille ei ole erikseen nakurantoja. Ainoastaan naisille on. Ihan miesten takia.

Äänestä

homous on sairaus.

Äänestä
  • Miten se on sairaus ? Onko myös sairaus jos tykkää pullasta?

    Äänestä

  • nudistiiiit kirjoitti:

    Miten se on sairaus ? Onko myös sairaus jos tykkää pullasta?

    Onko homon persereikä pulla?

    Äänestä

  • Onko-pulla_ kirjoitti:

    Onko homon persereikä pulla?

    homon persereikä on pilaantunut pulla, pahasti pilaantunut..

    Äänestä

Heterona en ymmärrä näitä homo kammoisia,ettekö tiedä että eläinmaailmassa homous on normaali ilmiö.Näin videon jossa uros leijonat paneskelee,onko se sitten tuomittavaa vai luonnollista.

Äänestä

Kannattaa suhtautua homooihin hyvällä epäilyksellä. Tässäkin taas henkilö, joka ei tiedä, mitä vastauksia saa, kun kirjoittaa googleen "nude beaches in spain".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avuntarve kirjoitti:

Tietääkö joku sellaisia Valencian ja Cartagenan välillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu