TEUVO HAKKARAINEN ON MIES!

http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194975265202/artikkeli/il teuvo hakkaraisen krapulainen aamutervehdys taa ei oo mikaan beduiinien maa .html

Onnea ja menestystä Teuvo Hakkaraiselle elämässään!
Hänenlaisiaan kansanedustajia Suomi on kaivannut.
1851
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Hakkaraisesta en mene sanomaan, mutta Timo on mies sanojensa takana!

Äänestä

Luulin Teuvoa tiukan linjan mieheksi. Mm. britti- ja ranskalaistutkimusten mukaan kaapuakoista iso, jopa valtaosa kannattaa terrorismia. Ja niistä kakaroista tulee myös rikollisia usein jo teininä. Eli kumpiakaan ei pidä ottaa. Ei kelpaa krapulainen lausunto selitykseksi. Teuvo ei jatkoon...

Äänestä
  • Teuvolle pitäisikin jonkun nyt selittää tuo, että ymmärtäisi.

    Äänestä

Kukahan Hakkaraiselle nyt valitaan valvojaksi, koska eihän sitä ilman huolitsijaa voi jättää ihmisten ilmoille. Viimeksi Julma Juha Väätäinen hyysäsi Hakkaraista.

Äänestä

Teuvo sanoi just niin kuin pitääkin hyysäreille.

Äänestä
  • Täysin toisten hyysättävähän se on itse.

    Äänestä

  • muttaoikeasti kirjoitti:

    Täysin toisten hyysättävähän se on itse.

    Montakos sirkkelilaitosta se polvihousu stubbi on saanut myytyä ja tuonut rahat niistä Suomeen.

    Äänestä

Teuvo puhuu asiaa

Äänestä

HAKKARAISEN TÄYTYY VAIN SAADA SIHTI PAIKALLEEN NIIN OSUU MAALIIN

Tässä on Hakkaraisen uusi vaalilaulu aivan erinomainen

esim. kaksimielinen sahurille

sahaa oma oksaa http://pmd.nelonenmedia.fi/video/video_clip_2041605_free_360p_none.mp4

Soini kommentoi

http://pmd.nelonenmedia.fi/video/video_clip_2041782_free_360p_none.mp4

– Antaa Teuvon jutella. Teuvo on tarpeellinen osa suomalaista demokratiaa ja perussuomalaista kansanliikettä. Hän on esimerkki siitä, että demokratia on kaiken kansan asia, Timo Soini sanoo. – Kunnioitan hänen siviilihommiaan. Hän on tuonut maahan paljon enemmän ulkomaanvaluuttaa kuin Punavuoren punavihreät punaviininjuojat, hän lisää.

Äänestä
  • Toisesta kädestä puuttuu vielä biblia.

    Äänestä

Teukka on suomalaisen demokratian irvikuva.

Äänestä
  • mieto?

    Äänestä

Teukka sanoi, että Suomi ei oo mikää Bagdad, uskon häntä.

Äänestä

Tuleva eduskunnan puheenjohtaja?

Äänestä

En yhtään ihmettele, kun Teuvo pääsi eduskuntaan toiselle vaalikaudelle, häntä tarvitaan. Hänen puheensa pitää paikansa kiitettävästi, mitä "mamut" tuo tullessaan. Nyt on nähty, että kansa alkaa kiukutellan, kivittää, heittää palopommeja ja nyt tämä Ku Klux Klan mies Lahdessa. en yhtää ihmettele, kun kansa riehuu. Nämä vie meidän suomalaisten sosiaaliturvan ja tuovat rikollisuutta ja infektioita mm. Rovaniemen keskussairalassa näin on todettu. Heillä ei ole mm. rokotuksia voimassa. ei nouse palkat eikä eläkkeet. Kallista tulee....27

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SeOnOikein kirjoitti:

http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194975265202/artikkeli/il teuvo hakkaraisen krapulainen aamutervehdys taa ei oo mikaan beduiinien maa .html

Onnea ja menestystä Teuvo Hakkaraiselle elämässään!
Hänenlaisiaan kansanedustajia Suomi on kaivannut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu