Mitä RKP oikein tekisi hallituksessa

eihän se ikinä ole koko Suomen etua ajanut, vain oma porukka kiinnostaa. RKP:n on tosiasiassa pelkkä kumileimaisin johtavalle hallituspuolueelle, joka myöntyy kaikkeen mukisematta.
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rkp:n ainoa asia ja mandaatti valitsijoiltaan on se; että pakkoruotsiin ja nylannin prikaatiin ei saa kajota, tassarna bort

Äänestä

RKP ja sen svekobulvaanit ajavat Ruotsin etua Suomen edun kustannuksella.

Uskomatonta, mutta totta....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelen kirjoitti:

eihän se ikinä ole koko Suomen etua ajanut, vain oma porukka kiinnostaa. RKP:n on tosiasiassa pelkkä kumileimaisin johtavalle hallituspuolueelle, joka myöntyy kaikkeen mukisematta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu