KOKOOMUSHAN ON TYÖNPUOLUE

Stubbi onhan tämä pieni työvoitto?


hehehehhehehhahahahherhehheheheheh.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mahtaa kokkareita vi..taa, kun hävisivät Perussuomalaisille yhden kansanedustajapaikan, vaikka heillä on suurempi kannatus kuin PS:lla :)

Äänestä

Perussuomalaiet eivät ole murhanneetkaan ylimielisyyksissään kansalaisia, kuten kokoomuksen uuteen kaartiin kuuluva johtaja, joka pahoinpiteli koiraansa. Kun naapuri puolusti koiraa, hän tappoi naapurin. Ja yritti vielä kätkeä ruumiin. Siinäpä on hyvä esimerkki kokoomuksen ylimielisyydestä ja menettelytavoista erimielisiä kohtaan.

Äänestä

Kokoomuksen työ tarkoittaa sitä että se teetetään muilla ja hillot pidetään itsellä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


EVPNF kirjoitti:

Stubbi onhan tämä pieni työvoitto?


hehehehhehehhahahahherhehheheheheh.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu