upright lifted pig

guess Who???? t.s...
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei sitten mennyt ihan putkeen Google-kääntäjällä :) Ei taida käännös vastata ihan puhekielistä päähänpiinttymääsi ;)

Äänestä

Viimeaikaisten kuvien mukaan se voi olla Teukka, jos joku on sen sian nostanu lattialta.
Arvaan kuitenkin, että tällä tarkoitetaan Jytkyttäjää, joka kohta ilmoittaa vetäytyvänsä hallitusneuvotteluista, koska on varannut yhdensuuntaisen lennon Azoreille.

Äänestä
  • No, eipä se ymmärrys näköjään oikein muutenkaan tunnu reaalielämää kohtaavan :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyrpääää kirjoitti:

guess Who???? t.s...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu