Persaukinen akka alkaa myymään persettään Nikkisen laskuun ,että se saisi fyrkkaa maksaa ilmavaiva-Lasselle vuokrat kämpästään.Tyhmä akka on pillannut kaikki rahansa nettipokerissa ja markettien peliautomaateissa.Nyt sen pitää kyllä liimata peruukki kovemmin päähänsä kun lahtari-siat alkavat paukuttaa sitä perseeseen rahasta ?
Aki alkaa myymään tollo-Evan persettä ?
SiatAlkaaPaukuttaa
2
177
Vastaukset
- Evaherkkuperse1
Nikkinen käärii hyvin fyffee. Mä voisin vaikka heti alkaa paukuttaan sitä Evaa.
- MrJuha82outolintu
Haha LOL.
Eeva on pirun hot ja kaunis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1204540Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv662619Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801665Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91146- 66872
- 21853
- 41835
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu120833Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N67807Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789