Kokoomus hallituksessa tietää lamaa

vuosiksi eteenpäin, Kokoomus myös tulee tekemään Keskustalle saman minkä teki ennen vaaleja 2011 ja demuille ennen vaaleja 2014.
564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miten kokoomus voi mennä hallitukseen, kun he ilmoittivat, että vastustavat konsensusta.

Äänestä

miten yrittäjä-ystävällinen kokoomus voisi edistää lamaa? saadaanko siis lama muka karkoitettua äänestämällä vasuripuolueita, jotka kannattavat sossupummien ja mamujen hyysäystä?

onko ketjun aloittaja idiootti?

BUAHAHAHAHAHAHAAA!!!

Äänestä

mitä se oikein tekaisi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja_kurjuutta kirjoitti:

vuosiksi eteenpäin, Kokoomus myös tulee tekemään Keskustalle saman minkä teki ennen vaaleja 2011 ja demuille ennen vaaleja 2014.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu