Casino keimit toukokuussa 2015

Jatkuuko perinteet samanlaisina,nussitaan homoillaan tapellaan juodaan juostaaan alastomana
järveen vai onko perinteet muuttuneet.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On siellä poltettu autojaki,nuoltu pimppoja,imetty,oltu kimppakivassa,pilvessä,hajotettu paikkoja ym mukavaa

Äänestä

Korppu messiin niin voi tapahtuakkin.Ei taia nyky nuorista olla samaan mitä iskät ja äiskät oli 80 ja 90 luvuilla.Sillon päästettiin täysillä.

Äänestä
  • Vajakille tulee pettymys koska mitään kurkittavaa ei taahdu joten
    tyydy vain lukemaan jallua ja sitten postaat tänne taas jälleen
    kerran ihanista permoista, slurps, nam ja sitä rataa.

    Äänestä

Toivottavasti olisi homoilua vähän reilummin ihan takaveto juttuja.

Äänestä

Vittu sie mitääntapahdu kunnei siä enää asu edes ketää muutaku vanhoja pieruja . Kuoleva kunta .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toivolansaaren-täti kirjoitti:

Jatkuuko perinteet samanlaisina,nussitaan homoillaan tapellaan juodaan juostaaan alastomana
järveen vai onko perinteet muuttuneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu